HET TEAM

ERVAREN, CREATIEF
EN PROFESSIONEEL

Modularr is gevormd door mensen die waarde hechten aan design, innovatie en duurzaamheid. Ons team ontwerpt en bouwt mooie en functionele modulaire woningen, uitbouwen en bijgebouwen. Ook optoppingen en gevelrenovaties zijn met ons systeem uit te voeren.

Het Modularr-team heeft ruime kennis en ervaring in de ontwerp-, ontwikkelings- en bouwindustrie. De nauwe intergrale samenwerking met architecten, ingenieurs, adviseurs en industie op het gebied van duurzame ontwikkeling maakt het team compleet.

Tom Breugelmans

Management

+32 472 19 11 27

tom@cooperio.be

Bas Vervest

Ingenieur

+31 41 378 71 13

bas@vervest.nl

Stefan Van Strien

Management

+31 16 251 47 50

s.vanstrien@strikolith.com

Mark D'haen

Sales

+32 479 51 13 07

mark@cooperio.be

Frank van Herk

Bouwcoördinator

+31 33 299 64 74

info@fmbouw.nl

Sacha Lens

Marketing

+32 471 20 53 61

sacha@cooperio.be

Koen Breugelmans

Operations

+32 496 36 56 10

koen@cooperio.be

Charlotte Eelen

Communications

+32 13 35 85 00

charlotte@cooperio.be

Onze mensen creëren dromen.

Ons team laat ze uitkomen!

 
5 PARTNERS, ÉÉN TEAM
 
(VER)BOUWPLANNEN?
CONTACTEER ONS!
modularr_logo[1].png
MODULARR

Langvoort 53

2430 Laakdal

Belgium

BELGIË:         INFO@MODULARR.BE
+32 13 35 85 00
NEDERLAND: INFO@MODULARR.NL